موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1509
  • 12 آوریل 2021 - 20:21
  • 456 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
واردات طلای هند رکورد زد
واردات طلای هند رکورد زد

واردات طلای هند رکورد زد

یک منبع آگاه از آمار واردات اعلام کرد خرید خارجی طلا در مارس بیش از هفت برابر افزایش یافت و به ۹۸.۶ تن در مقایسه با ۱۳ تن در مدت مشابه سال گذشته رسید و بالاترین میزان واردات ماهانه از ماه مه سال ۲۰۱۹ بود. طبق محاسبات بلومبرگ، واردات طلا به هند که دومین مصرف […]

یک منبع آگاه از آمار واردات اعلام کرد خرید خارجی طلا در مارس بیش از هفت برابر افزایش یافت و به ۹۸.۶ تن در مقایسه با ۱۳ تن در مدت مشابه سال گذشته رسید و بالاترین میزان واردات ماهانه از ماه مه سال ۲۰۱۹ بود.

طبق محاسبات بلومبرگ، واردات طلا به هند که دومین مصرف کننده بزرگ این فلز ارزشمند در جهان است، در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ بیش از دو برابر رشد کرد و به ۱۹۰ تن رسید.

بهای معاملات طلا در هند از رکورد بالایی که اوت سال گذشته ثبت کرده بود، حدود ۱۷ درصد کاهش پیدا کرده و تقاضا را در فصل برگزاری مراسمهای عروسی و مناسبتهای مذهبی افزایش داده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، با این حال افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا و محدودیتهای جابجایی و فعالیت کسب و کارها در بعضی از ایالتهای هند، جواهرفروشان را از آسیب دیدن احیای فروش نگران کرده است. در ایالت ماهاراشترا که بزرگترین بازار طلای هند را دارد، از کسب و کارهای غیرضروری خواسته شده است به دلیل افزایش موارد ابتلا، تا پایان آوریل تعطیل بمانند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*