موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » یادداشت ها و مقالات
  • شناسه : 1140
  • 11 مارس 2021 - 18:36
  • 790 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : ناصرالدین قاضی زاده
نظام توزیع در کشور صاحب ندارد!
نظام توزیع در کشور صاحب ندارد!

نظام توزیع در کشور صاحب ندارد!

سخنان اخیر ریاست جمهوری مبنی بر آنکه توزیع در کشور صاحب ندارد، از یک سو صادقانه ترین سخن رییس قوه مجریه و از سوی دیگر تلخ ترین اعتراف در سال جاری به حساب می آید. حسن روحانی در این اظهارات به جای آنکه ریشه های آسیب نظام توزیع را شناسایی کند و راه حل های […]

سخنان اخیر ریاست جمهوری مبنی بر آنکه توزیع در کشور صاحب ندارد، از یک سو صادقانه ترین سخن رییس قوه مجریه و از سوی دیگر تلخ ترین اعتراف در سال جاری به حساب می آید.
حسن روحانی در این اظهارات به جای آنکه ریشه های آسیب نظام توزیع را شناسایی کند و راه حل های دولت برای تسهیل روند توزیع را اجرایی کند ویا آنکه وزیر ناکارامد و بی خاصیت خودش را مورد باز خواست قرار دهد، تنها به اختلال در روند توزیع اعتراف میکند.
اختلال و انسداد در فرایند کلان توزیع در ماه های آخر دولتی که با ادعای تدبیر و امید وارد پاستور شد، این پرسش را در افکار عمومی و لایه های اجتماعی برجسته کرده است که چرا این دولت پس از ۸ سال تجربه مدیریتی، از بی صاحبی توزیع شکایت میکند و به جای درمان و ترمیم این آفت، تنها به فرافکنی اکتفاء میکند!
دولتمردان در سه سال اخیر معمولا ضعف و کاستی در معیشت مردم را به شرایط تحریم و یا کافی نبودن اختیارات ریاست جمهوری و بهانه های مشابه ارجاع می دادند و شاید این بار هم، بجای اقدام مناسب و حل مشکل، نا بسامانی توزیع در کشور را به سوژه های نخ نما بچسبانند.
در واقع، بی صاحب خواندن نظام توزیع در کشور، آخرین میخ تابوت دولتی است که هیچ دلسوزی از پایان دوره آن متاسف نیست وحتی بسیاری از ایرانیان برای عوض شدن دولت مدعی تدبیر وامید، لحظه شماری میکنند!
ناصرالدین قاضی زاده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*