موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 3462
  • 07 آوریل 2022 - 8:38
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
سقوط آزاد سهام در آسیا
سقوط آزاد سهام در آسیا

سقوط آزاد سهام در آسیا

سهام آسیا پاسیفیک صبح چهارشنبه کاهش یافت و سرمایه‌گذاران آماده بودند تا فدرال رزرو آمریکا برای مهار تورم، دارایی‌های بدهی خود را خیلی سریعتر کاهش دهد. به گزارش ایسنا و به نقل از استاک نیوز، کامپوزیت شانگهای چین ۰.۵۵ درصد و مؤلفه شنژن ۰.۲۸ درصد کاهش یافت. بازارهای چین پس از تعطیلات دو روزه بازگشایی […]

سهام آسیا پاسیفیک صبح چهارشنبه کاهش یافت و سرمایه‌گذاران آماده بودند تا فدرال رزرو آمریکا برای مهار تورم، دارایی‌های بدهی خود را خیلی سریعتر کاهش دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از استاک نیوز، کامپوزیت شانگهای چین ۰.۵۵ درصد و مؤلفه شنژن ۰.۲۸ درصد کاهش یافت. بازارهای چین پس از تعطیلات دو روزه بازگشایی شدند و شاخص مدیران خرید خدمات Caixin برای مارس ۲۰۲۲، ۴۲ بود.

شاخص هانگ سنگ هنگ‌کنگ ۱.۷۴ درصد کاهش یافت و بازارها نیز پس از تعطیلات روز سه‌شنبه بازگشایی شدند.

شاخص نیکی ۲۲۵ ژاپن ۱.۹۴ درصد کاهش یافت و کوسپی کره جنوبی ۰.۸۸ درصد سقوط کرد. شاخص سهام استرالیا ASX ۲۰۰  نیز ۰.۸۲ درصد کاهشی شد.

معاملات آتی ایالات‌متحده در واکنش به ضررهای وال استریت، یک شبه نوسان داشت. اوراق خزانه‌داری با بازدهی ۱۰ ساله در بالاترین سطح از سال ۲۰۱۹ قرار گرفت و در آسیا و اقیانوسیه، اوراق قرضه استرالیا و نیوزیلند کاهش یافتند.

نگرانی‌ها در مورد جنگ در اوکراین که با تهاجم روسیه در ۲۴ فوریه آغاز شد، همچنان باقی است. ایالات‌متحده، اتحادیه اروپا و گروه هفت در حال هماهنگی برای دور جدید تحریم‌ها علیه روسیه هستند که می‌تواند این کشور را حتی بیشتر منزوی کند و تاثیر اقتصادی جنگ را افزایش دهد.

برخی تحریم‌های مورد بحث شامل ممنوعیت سرمایه‌گذاری آمریکا در این کشور، ممنوعیت اتحادیه اروپا برای واردات زغال سنگ و افزایش مجازات‌ها برای موسسات مالی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*