موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 840
  • 17 فوریه 2021 - 8:19
  • 472 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : مهر
سازمان تجارت جهانی به اولین رییس زن آفریقایی خود خوش‌آمد گفت
سازمان تجارت جهانی به اولین رییس زن آفریقایی خود خوش‌آمد گفت

سازمان تجارت جهانی به اولین رییس زن آفریقایی خود خوش‌آمد گفت

به نقل از شین‌هوا، اعضای سازمان تجارت جهانی به اتفاق آرا خانم نگزی اوکونجو، وزیر مالی سابق نیجریه را به عنوان مدیرکل جدید این سازمان انتخاب کردند. این تصمیم‌گیری در جریان اجلاس ویژه مجمع عمومی سازمان تجارت جهانی انجام شد و طی آن این خانم اوکونجو که از نیروهای کهنه‌کار بانک جهانی هم بود، رسماً انتخاب شد. سازمان تجارت […]

به نقل از شین‌هوا، اعضای سازمان تجارت جهانی به اتفاق آرا خانم نگزی اوکونجو، وزیر مالی سابق نیجریه را به عنوان مدیرکل جدید این سازمان انتخاب کردند.

این تصمیم‌گیری در جریان اجلاس ویژه مجمع عمومی سازمان تجارت جهانی انجام شد و طی آن این خانم اوکونجو که از نیروهای کهنه‌کار بانک جهانی هم بود، رسماً انتخاب شد.

سازمان تجارت جهانی در بیانیه‌ای اعلام کرد: خانم دکتر اوکونجو به عنوان اولین زن و اولین آفریقایی‌ای است که ریاست سازمان تجارت جهانی را به عهده می‌گیرد. او از ۱ مار وظایف خود را آغاز خواهد کرد و دوره او در ۳۱ آگوست ۲۰۲۵ به پایان خواهد رسید.

خانم اوکونجو گفت: من مفتخرم که به این سمت انتخاب شده‌ام. او تاکید کرد: یک سازمان تجارت جهانی قوی برای ریکاوری کامل و سریع از ویرانی‌هایی که کووید ۱۹ به بار آورد، حیاتی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*