موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1621
  • 25 آوریل 2021 - 20:31
  • 390 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : دکتر عبداله رحیم لوی بنیس
جایگاه ونقش تبلیغات در بنگاه های اقتصادی
جایگاه ونقش تبلیغات در بنگاه های اقتصادی

جایگاه ونقش تبلیغات در بنگاه های اقتصادی

بازار یابی وفروش محصولات، جایگاه مهمی در اقتصاد کشور ها و شرکت های تولیدی ایفا میکند و استراتژی تبلیغاتی هم سهم زیادی را در میزان فروش محصولات بازی می کند. در کتاب اقتصاد مدیریت و استراتژی کسب وکار که توسط دکتر عبداله رحیم لو ترجمه شده است، این پرسش کلیدی مطرح شده که یک بنگاه […]

بازار یابی وفروش محصولات، جایگاه مهمی در اقتصاد کشور ها و شرکت های تولیدی ایفا میکند و استراتژی تبلیغاتی هم سهم زیادی را در میزان فروش محصولات بازی می کند.
در کتاب اقتصاد مدیریت و استراتژی کسب وکار که توسط دکتر عبداله رحیم لو ترجمه شده است، این پرسش کلیدی مطرح شده که یک بنگاه اقتصادی به منظور افزایش سود، چقدر باید بر تبلیغات، سرمایه گذاری ‌کند؟
تاثیر تبلیغات در عرصه فروش محصولات کتمان ناپذیر است و بیشتر بنگاهای اقتصادی هزینه های گزافی را برای آن می پردازند. اکثر شرکت های تولیدی برای آنکه مصرف کنندگان را بسوی کالاهای خود جلب کنند ، بخشی از سرمایه خودشان را هزینه تبلیغات با هدف سود آوری بیشتر می کنند. همچنین بنگاه ها در صنایع رقابتی انحصاری، پیاپی محصولات جدیدی را با هدف برتری بیشتر به بازار عرضه می کنند تا از چرخه رقابت با دیگر مراکز تولیدی، عقب نمانند.
کتاب اقتصاد مدیریت واستراتژی کسب وکار

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*