موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2771
  • 28 نوامبر 2021 - 22:07
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
بورس و یک روز نوسانی دیگر!
بورس و یک روز نوسانی دیگر!

بورس و یک روز نوسانی دیگر!

بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و شاخص کل بورس که به صورت پله پله در ساعات میانی معاملات صعودی شده بود و تا یک میلیون و ۳۶۹ هزار واحد افزایش یافته بود در ساعات پایانی دوباره روندی نزولی به خود گرفت. به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۱۳۱۶ واحد افزایش […]

بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و شاخص کل بورس که به صورت پله پله در ساعات میانی معاملات صعودی شده بود و تا یک میلیون و ۳۶۹ هزار واحد افزایش یافته بود در ساعات پایانی دوباره روندی نزولی به خود گرفت.

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۱۳۱۶ واحد افزایش در رقم یک میلیون و ۳۶۸ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم وزن ۱۸۵۵ واحد کاهش یافت و به رقم ۳۷۵ هزار و ۴۰ واحد رسید.

معامله‌گران این بازار ۴۲۳ هزار معامله به ارزش ۳۲ هزار و ۲۸۶ میلیارد ریال انجام دادند.

پتروشیمی پارس، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، سرمایه گذاری غدیر، پتروشیمی فناوران و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل توسعه معادن و فلزات و صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

 

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۱۳۲ واحد کاهش در رقم ۱۹ هزار و ۴۹۳ واحد ایستاد.

 

معامله‌گران این بازار ۲۲۸ هزار معامله به ارزش ۱۶ هزار و ۷۶۸ میلیارد ریال انجام دادند.

 

بیمه پاسارگاد، صنعتی مینو، پتروشیمی مارون و مجتمع جهان فولاد سیرجان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*