موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2349
  • 22 آگوست 2021 - 23:03
  • 278 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا

بورس هفته را طوفانی آغاز کرد

بازار سرمایه بعد از پنج روز تعطیلی، هفته خود را با چراغ سبز آغاز کرد و شاخص کل بورس توانست از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد عبور کند. به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۱.۰۴ درصد رشد توانست ۱۵ هزار و ۵۵۵ واحد افزایش یابد و رقم یک میلیون و ۵۱۵ […]

بازار سرمایه بعد از پنج روز تعطیلی، هفته خود را با چراغ سبز آغاز کرد و شاخص کل بورس توانست از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد عبور کند.

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۱.۰۴ درصد رشد توانست ۱۵ هزار و ۵۵۵ واحد افزایش یابد و رقم یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد را ثبت کرد.

در معاملات امروز، معامله گران یک میلیون معامله انجام دادند که ۱۰۱ هزار و ۵۸۴ میلیارد ریال ارزش داشت.

در این بازار ۲۷۳ نماد مثبت و ۱۰۷ نماد نیز منفی بودند.

پتروشیمی نوری، پالایش نفت تهران؛ پتروشیمی پردیس، ایران خودرو ، مخابرات ایران و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند، در حالی که سرمایه گذاری تامین اجتماعی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بازار گذاشتند.

براین اساس، فرابورس نیر روزی پرصعود را پشت سر گذاشت و شاخص کل این بازار با ۳۱۸ واحد افزایش تا رقم ۲۱ هزار و ۸۷۶ واحد صعود کرد.

در این بازار ۵۳۰ هزار معامله به ارزش ۱۰۸ هزار و ۵۰۶ میلیارد ریال انجام شد.

بررسی معاملات فرابورس نشان می داد که شاخص کل این بازار ۱.۴۸ درصد رشد کرده و تعداد نمادهای مثبت این بازار ۱۸۵ و تعداد نمادهای منفی ۷۷ نماد بوده است.

پتروشیمی مارون، پلمیرآریاساسول، پتروشیمی زاگرس، سرمایه گذاری سبا تامین، سرمایه گذاری مالی صادرات و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها تاثیر مثبت و در مقابل بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*