موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 2646
  • 14 نوامبر 2021 - 22:13
  • 96 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
بورس نوسانی شد
بورس نوسانی شد

بورس نوسانی شد

بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت؛ به طوری که شاخص کل بورس در ساعات میانی معاملات توانست تا یک میلیون و ۴۴۶ هزار واحد افزایش یابد. اما در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت و در نهایت در رقم یک میلیون و ۴۴۲ هزار واحد ایستاد. به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس […]

بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت؛ به طوری که شاخص کل بورس در ساعات میانی معاملات توانست تا یک میلیون و ۴۴۶ هزار واحد افزایش یابد. اما در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت و در نهایت در رقم یک میلیون و ۴۴۲ هزار واحد ایستاد.

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس در معاملات امروز با ۳۳۴۱ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۴۴۲ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۱۰۴۸ واحد افزایش یافت و به رقم ۳۸۸ هزار و ۹۹۹ واحد رسید.

معامله‌گران این بازار ۵۴۲ هزار معامله به ارزش ۵۵ هزار و ۸۰۶ میلیارد ریال انجام دادند.

فولاد خوزستان، پتروشیمی نوری، معدنی و صنعتی گلگهر، گروه مپنا، پتروشیمی شیراز و گروه بهمن نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و سرمایه گذاری تامین اجتماعی نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۶۱ واحد افزایش به رقم ۲۰ هزار و ۵۲۹ واحد رسید.

در این بازار ۲۸۵ هزار معامله به ارزش ۹۰ هزار و ۹۰۹ میلیارد ریال انجام شد.

پلیمر آریاساسول، صنعتی مینو، صنایع پتروشیمی تخت جمشید، بیمه کوثر، مجتمع جهان فولاد سیرجان، بیمه اتکایی ایرانیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*