موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 3178
  • 12 فوریه 2022 - 22:18
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
بورس دوباره نزولی شد
بورس دوباره نزولی شد

بورس دوباره نزولی شد

روند حرکت شاخص بورس امروز نوسانی بود به طوری که این شاخص که توانسته بود در ساعات میانی معاملات تا یک میلیون و ۲۸۵ هزار واحد صعود کند در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت. به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۳۸ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۸۴ هزار واحد […]

روند حرکت شاخص بورس امروز نوسانی بود به طوری که این شاخص که توانسته بود در ساعات میانی معاملات تا یک میلیون و ۲۸۵ هزار واحد صعود کند در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت.

به گزارش ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۳۸ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۸۴ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم وزن ۵۱ واحد افزایش یافت و رقم ۳۲۶ هزار و ۲۹۹ واحد را ثبت کرد.

در این بازار ۳۵۷ هزار معامله به ارزش ۴۱ هزار و ۵۸۰ میلیارد ریال انجام شد. صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران، توسعه معادن و فلزات و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فولاد مبارکه اصفهان، بانک ملت و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس با ۱۲ واحد کاهش در رقم ۱۷ هزار و ۵۶۷ واحد ایستاد. در این بازار ۲۴۰ هزار معامله به ارزش ۳۰ هزار و ۷۷۸ میلیارد ریال انجام شد.

پالایش نفت شیراز، بیمه پاسارگاد، مدیریت انرژی امید تابان‌پور، تجلی توسعه معادن و فلزات و پویا زرکان آق‌دره نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پتروشیمی زاگرس و صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

در بازار امروز ۷۷ نماد به ارزش ۳۴۰۹ میلیارد ریال صف خرید و ۱۱۷ نماد به ارزش ۲۲۵۵ میلیارد ریال صف فروش بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*