موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 3477
  • 07 آوریل 2022 - 8:48
  • 43 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
بورس بیش از ۷ هزارواحد سقوط کرد
بورس بیش از ۷ هزارواحد سقوط کرد

بورس بیش از ۷ هزارواحد سقوط کرد

بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی نزولی داشت و شاخص کل بورس بیش از ۷ هزار واحد کاهش یافت. به گزارش ایسنا،   شاخص کل بورس امروز با ۷۶۷۷ واحد کاهش تا رقم یک میلیون و ۴۶۳ واحد کاهش یافت این در حالی است که شاخص کل با معیار هم وزن توانست با ۱۵۴۲ […]

بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی نزولی داشت و شاخص کل بورس بیش از ۷ هزار واحد کاهش یافت.

به گزارش ایسنا،   شاخص کل بورس امروز با ۷۶۷۷ واحد کاهش تا رقم یک میلیون و ۴۶۳ واحد کاهش یافت این در حالی است که شاخص کل با معیار هم وزن توانست با ۱۵۴۲ واحد افزایش تا رقم ۳۷۷ هزار و ۳۷۱ واحد صعود کند. معامله گران این بازار ۶۲۷ هزار معامله به ارزش ۶۰ هزار و ۳۱ میلیارد ریال انجام دادند. فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندرعباس، گروه مپنا، ایران خودرو و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس پس از طی کردن یک روند نوسانی در نهایت با ۶۹ واحد افزایش در رقم ۱۹ هزار و ۸۵۰ واحد ایستاد. معامله گران این بازار ۲۷۱ هزارمعامله به ارزش ۲۲ هزار و ۷۶۱ میلیارد ریال انجام دادند.

گروه توسعه مالی مهر آیندگان، صنعتی مینو، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، تجلی توسعه معادن و فلزات، و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل سرمایه گذاری سبا تامین و بیمه سامان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

در بازار امروز ۱۰۵ نماد به ارزش ۴۸۲۵ میلیارد ریال صف خرید و ۴۹ نماد به ارزش ۹۲۹ میلیارد ریال صف فروش بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*