موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 3193
  • 19 فوریه 2022 - 20:20
  • 78 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ایسنا
بورس از مرزهای قبلی عبور نکرد!
بورس از مرزهای قبلی عبور نکرد!

بورس از مرزهای قبلی عبور نکرد!

بازار سرمایه هفته را پرنوسان آغاز کرد و با اینکه شاخص کل تا یک میلیون و ۲۸۳ هزار واحد هم افزایش یافته بود با روند نزولی که به خود گرفت دوباره به رقم یک میلیون و ۲۸۱ هزار واحد بازگشت و مانند معاملات آخرین روز هفته قبل، در رقم یک میلیون و ۲۸۲ هزار واحد […]

بازار سرمایه هفته را پرنوسان آغاز کرد و با اینکه شاخص کل تا یک میلیون و ۲۸۳ هزار واحد هم افزایش یافته بود با روند نزولی که به خود گرفت دوباره به رقم یک میلیون و ۲۸۱ هزار واحد بازگشت و مانند معاملات آخرین روز هفته قبل، در رقم یک میلیون و ۲۸۲ هزار واحد باقی ماند.

به گزارش ایسنا،   شاخص کل بورس یا ۲۷۹ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۸۲ هزار واحد ایستاد.

شاخص کل با معیار هم وزن ۱۹۸ واحد کاهش یافت و رقم ۳۲۵ هزار و ۸۳ واحد را ثبت کرد.

معامله گران این بازار ۳۴۸ هزار معامله به ارزش ۲۸ هزار و ۸۱۴ میلیارد ریال انجام دادند.

بانک ملت، ایران خودرو، بانک تجارت و بانک صادرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پالایش نفت بندرعباس و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن  سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۱۱ واحد کاهش در رقم ۱۷ هزار و ۵۱۵ واحد ایستاد در این بازار ۳۷۶ هزار معامله به ارزش ۲۰ هزار و ۲۲۵ میلیارد ریال انجام شد.

بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر  مثبت و در مقابل تجلی توسعه معادن و فلزات، پویازرکان آقدره، اعتباری ملل، ذغال سنگ  پروده طبس و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر متفی روی فرابورس گذاشتند.

در بازار امروز ۷۸ نماد به ارزش ۱۴۹۵ میلیارد ریال صف خرید و ۸۴ نماد به ارزش ۱۹۵۹ میلیارد ریال صف فروش بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*