اهدای نشان کیفیت و بهره وری به جناب آقای دکتر رحیم لوی بنیس مدیر عامل کارگزاری انصار (شرکت کارگزاری پارس گستر خبره سابق) نهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری، روز دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳ در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزارشد .   در این کنفرانس که با شعار ” کیفیت و […]

اهدای نشان کیفیت و بهره وری به جناب آقای دکتر رحیم لوی بنیس مدیر عامل کارگزاری انصار (شرکت کارگزاری پارس گستر خبره سابق)

نهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری، روز دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳ در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزارشد .

 

در این کنفرانس که با شعار ” کیفیت و بهره وری دو بال توسعه پایدار ” برگزار شد ، با سخنرانی کارشناسان ، متخصصین، اساتید و مسئولان عرصه کیفیت و بهره وری همراه شد و نکات ، استراتژی ها و روشهای مربوط به آن توسط سخنرانان تشریح شد و در ادامه ، نکات کلیدی که لازم است در سطوح مدیریتی کشور به آن توجه بیشتری شود مطرح شد. همچنین این کنفرانس که از حدود ساعت ۱۴:۳۰ آغاز و تا بعد از ۱۰ شب نیز به طول انجامید ، شامل دو پنل تخصصی کیفیت و بهره وری به صورت جداگانه بود که با حضور مجرب ترین اساتید این حوزه برگزار شد و نکات مفیدی برای حضار در کنفرانس به همراه داشت .

 

در پایان و در طول مراسم تقدیر از شرکت های برتر در حوزه کیفیت بهره وری، تندیس ویژه نشان کیفیت و بهره وری به جناب آقای دکتر رحیم لو ، مدیرعامل محترم شرکت کارگزاری پارس گستر خبره به عنوان تنها شرکت از حوزه بازار سرمایه اهدا گردید .

نویسنده : admin_rahimlo | دسته : آرشیو | نظرات کاربران (0)
تگ ها: